VYPSANÉ BLOKY

 

 

Cena permanentky: 10 + 1 = 800 Kč (tj. cena za lekci 80 Kč + 1 lekce zdarma, tj. cena 72,73 Kč za jednu lekci), permanentka je platná pouze po dobu trvání bloku., tj. chodíte pravidelně buď pondělí, nebo středu.

Cena permanentky: 20 + 2 = 1.500 Kč (tj. cena za lekci 75 Kč + 2 lekce zdarma, tj. cena 68,17 Kč za jednu lekci), permanentka je platná pouze po dobu trvání bloku, tj. chodíte pravidelně pondělí a středu.

 

BEZ REZERVACE BLOKU

Pokud nechcete využít zvýhodněného vstupného formou blokových permanentek a nechcete se vázat, platíte jednorázové vstupné 90 Kč za lekci. Na lekci se již nemusíte rezervovat v rezervacích, pouze dojděte.

 

SPOLEČNÉ INFO KE ZPŮSOBU REZERVACE

Do konkrétního bloku se rezervujete pouze jednou. Po úhradě je pro Vás místo blokováno a je pouze na Vás, zda permanentku vychodíte či ne. Samozřejmě očekávám, že když investujete peníze do nákupu permanentky, že budete poctivě chodit a budete motivování si nic nenechat propadnout. Jak jsme si vyzkoušeli v prvním bloku, ke konci můžete své nevychozené vstupy uplatnit pro ty, kteří permanentku nemají, zaplatí přímo Vám a já odškrtnu vstup navíc.

Po rezervaci Vašeho místa na konkrétní blok v "Rezervaci bloku" Vám do Vámi uvedeného emailu příjde potvrzovací zpráva, která obsahuje i odkaz pro případné zrušení bloku. Zrušit blok lze pouze do doby uhrazení permanentky, následně již blok zrušit nelze, permanentku můžete ale samozřejmě někomu individuálně prodat, vstupy nabídnout někomu, kdo platí v hotovosti. V případě obzvlášť závažného důvodu (zdravotní důvod či úraz), kdy nebudete moci permanentku vychodit a ani nenajdete nikoho, kdo by ji vychodil za Vás, Vám peníze za nevychozené lekce po dohodě vrátím.

Úhradu můžete rovněž provést na účet, v tomto případě mě prosím kontaktujte, zašlu Vám podklady k platbě.

Pokud se rozhodnete pro blok 10+1 vybíráte si blok pro pondělí a nebo středu. Pokud Vám nevýjde Váš objednaný den, můžete si jej nahradit dnem druhým. Vzhledem k neúplnému vytížení kapacity sálu můžete i na permanentku 10+1 chodit druhý den v týdnu, než-li jste si zvolili.

 

UPOZORNĚNÍ!!!

Účastník lekce DeepWork, pod vedením certifikované instruktorky Kateřiny Žaloudkové prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se účastní lekce na vlastní odpovědnost a vlastní riziko. Intenzitu cvičení si každý účastník přizpůsobí svým schopnostem a taktéž svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Případné zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství, apod.) je účastník povinný konzultovat se svým lékařem. Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.

Osobám mladším 18ti let je účast na lekcích povolena jen v doprovodu a na odpovědnost rodiče nebo jiné dospělé osoby. Cvičení DeepWork není vhodné pro osoby mladší 14ti let. Instruktor nenese odpovědnost za případné škody na zdraví a majetku způsobené dětem a dětmi bez dozoru. Taktéž za odložené osobní věci si zodpovídá účastník sám. Účastník lekce je povinen dbát pokynům instruktora a vstupovat do prostor ve vhodném sportovním oblečení a obuvi.

Účastník zaplacením vstupného na lekci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.